Menu Zamknij

Zamawiaj pokrycia dachowe i elewacyjne online!

sklep.ekotrapez.pl – sklep internetowy stworzony specjalnie dla Ciebie! Naszym celem jest umożliwienie i ułatwienie zakupów online naszych produktów takich jak: blachy trapezowe, blachodachówka, płyty warstwowe oraz akcesoria i obróbki. Teraz masz możliwość szybkiego i wygodnego śledzenia stanu naszego magazynu z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z dostępnością produktów, co pozwoli Ci podejmować lepsze decyzje zakupowe, porównując produkty w jednym miejscu online.

Dlaczego warto założyć konto?

Wyróżniamy 2 rodzaje kont w sklepie internetowym:

  1. Użytkownik Prywatny B2C – każdy użytkownik, który zarejestruje konto w sklepie internetowym
  2. Użytkownik Biznesowy B2B – użytkownik, który posiada zarejestrowane konto w sklepie internetowym oraz przeszedł pozytywnie weryfikację.

Sprawdzasz magazyn online

Wiemy jak ważny jest Twój czas – dlatego chcemy umożliwić Ci sprawdzanie dostępności naszych produktów online – z komputera lub telefonu.

Śledzisz status zamówienia

W każdej chwili możesz sprawdzić na jakim etapie realizacji jest Twoje zamówienie.

Szybkie i bezpieczne płatności

Za swoje zamówienia zapłacisz za pomocą szybkich i bezpiecznych płatności Przelewy24.

Użytkownicy Biznesowi B2B posiadają dostęp do dodatkowych funkcjonalności, takich np. jak:

Decydujesz o materiale wsadowym

Możesz wybierać i rezerwować kręgi, z których wyprodukujemy dla Ciebie: blachy profilowane, arkusze płaskie oraz obróbki.

Korzystasz z metody odroczonej płatności

Możesz również skorzystać z metody odroczonej płatności – jeżeli posiadasz u nas limit kupiecki. Wszystko to zrobisz wy-godnie z poziomu swojego konta na naszej platformie B2B.

Aktywuj swoje konto firmowe B2B

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zamawiać większe ilości w atrakcyjniejszych cenach hurtowych, korzystając z naszego sklepu internetowego jako Użytkownik Biznesowy B2B – wykonaj 2 poniższe kroki:

  1. Rejestracja: Zarejestruj konto w naszym sklepie internetowym. Wypełnij formularz rejestracyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami. Link do rejestracji konta: Zarejestruj konto teraz!
  2. Weryfikacja: Po zarejestrowaniu konta, prosimy o wysłanie wiadomości na adres emil.prokop@arcelormittal.com, z adresu e-mail, który został użyty podczas rejestracji konta w sklepie internetowym, aby rozpocząć proces weryfikacji i aktywacji konta biznesowego B2B.